David


Ahoj, jmenuji se David Zajíček a firma DAVANO je takové moje první dítě :-) Dalo by se říci, že chuť k práci se u nás dědí po generace. Už odmalička jsem se tátovi motal pod nohy a zvídavě sledoval každý jeho kutilský počin. A že bylo co sledovat! Tenkrát už jsem věděl, že chci jednou tento potenciál využít k něčemu, čím pomůžu dalším lidem, kteří danou věc neumí nebo na ní nestačí. Postupně jsem se dopracoval k závěru, že mě baví práce venku, kde mohu realizovat svoji fantazii i zručnost. A když jsem dal prvním pár pozemkům novou tvář v podobě nových plotů, zjistil jsem, že tuto díru na vysočinském trhu zkrátka chci vyplnit. :-) 

Petr


Ahoj, mé jméno je Petr Nácal. Společnost DAVANO je již mým druhým podnikatelským počinem. Mým snem vždy bylo být pánem svého času. Cenné zkušenosti jsem sbíral v rodině i po brigádách už od dětských let. Když přišlo na lámání chleba v podobě složení maturity, věděl jsem, že je nejvyšší čas otevřít brány podnikání. Začal jsem s úpravou menších zahrad, započal boj s kůrovcem v lese a nyní už se se svým týmem staráme o velké pelhřimovské společnosti. Když se mi naskytla první příležitost pro stavbu plotu, byl pro mě David nedocenitelnou posilou. A když přišly další a další... osud tomu chtěl, aby se z nás, krom přátel, stali také rovnocenní obchodní partneři. :-)

.

DAVANO s.r.o. 


Naše spolupráce začala na jaře 2020, kdy jsme společně pracovali na výstavbě plotu kolem krásné hájenky uprostřed třebíčských lesů. Zakázka měla být původně nárazová, čistě na přání zákazníka, ale osud tomu chtěl, že nám chodily další a další poptávky pro výstavby nebo rekonstrukci plotů.

Po několika úspěšných zakázkách se z nás v roce 2021 stali obchodní partneři a vznikla tak společnost DAVANO s.r.o. Do firmy přibyli pomocníci v podobě zaměstnanců, strojů a vozidel. Nabídku jsme tak mohli rozšířit o další typy panelových i betonových plotů. 

Avšak stejně nejraději pracujeme individuálně podle přání zákazníka a zatím jsme se popasovali se vším, o co jsme byli požádáni.

Budeme se těšit na případnou spolupráci i s Vámi, co toto právě čtete a uvažujete, jaké společnosti svěřit svůj pozemek, bezpečí i soukromí. :-)